Společnost EUROLEASING CZ působí na českém trhu již dvacátý první rok

Společnost EUROLEASING CZ oslavila na jaře roku 2015 významné jubileum. Už více než dvacet let je spolehlivým partnerem a silným hráčem v oblasti sjednávání leasingového a úvěrového financování na českém trhu.

V průběhu let se EUROLEASING CZ vyprofiloval ve společnost, která se zabývá komplexním financováním podnikatelů a firem. Podnikatelským subjektům zabezpečuje financování nákupu automobilů, strojů a zařízení i provozní financování chodu jejich podnikání.

Ze statistik také vyplývá, že pod značkou EUROLEASING CZ financují své potřeby klienti opakovaně. „Přes 65% obchodů realizujeme s klienty, se kterými jsme již v minulosti uzavřeli nějaké financování, “ uvádí Jiří Dušek, ředitel společnosti.

Ryze česká společnost EUROLEASING CZ pokrývá celé území České republiky. „Smluvně spolupracujeme s několika stovkami prodejců osobních a nákladních automobilů a nejrůznějších strojů a zařízení po celé ČR“, dodává Jiří Dušek.

Od svého vzniku společnost EUROLEASING CZ klade důraz na poskytované služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Důkazem je více než 12.500 spokojených klientů z řad živnostníků, menších a středních společností i velkých korporací.