O společnosti

get_file (4).jpg

Společnost EUROLEASING CZ s r.o., IČ: 61683558 byla založena již v roce 1995 a od počátku působí v oblasti finančního leasingu a souvisejících finančních produktů a služeb, které poskytuje podnikatelským subjektům na celém území České republiky.

Financování podnikatelských subjektů poskytuje ve spolupráci s renomovanými finančními institucemi, se kterými ji spojuje dlouhodobá úspěšná spolupráce.

Za dobu činnosti na leasingovém trhu společnost EUROLEASING CZ realizovala obchody v celkové hodnotě přesahující 6,1 miliardy Kč, což ji řadí na první místo mezi nebankovními sjednavateli leasingového a úvěrového financování v České republice.

Od svého vzniku si společnost EUROLEASING CZ vybudovala pověst pružného a seriózního finančního partnera. Důkazem toho je více než 12.500 spokojených klientů z řad živnostníků, menších a středních společností i velkých korporací.

Od roku 2016 jsme rozšířili naše podnikatelské aktivity na Slovensku, kde poskytujeme finanční služby prostřednictvím dceřinné společnosti EUROLEASING SK s.r.o.